Skvor.info
 
 
 

«Математичні прописи. 1 клас»

 
 
 
 

Вихідні дані: Математичні прописи. 1 клас / С.О. Скворцова, О.В. Онопрієнко. — X.: Вид-во «Ранок», 2012. — 48 с.
ISBN 978-617-09-0100-2

 
 
 

Видання відповідає чинній програмі з математики для 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів і є складовою навчально-методичного комплекту «Математика-1» (автори С.О. Скворцова, О.В. Онопрієнко).

Система завдань, поданих у посібнику, спрямована на формування графічних навичок першокласників, навичок написання цифр, у тому числі в учнів, які пишуть лівою рукою, на розвиток дрібної моторики, просторової уяви та орієнтації на ппощині зошита. Усі матеріапи подані з урахуванням вікових особливостей учнів і можуть бути використані як для фронтальної й самостійної роботи на уроці, так і для індивідуальних занять.

Призначено для учнів І класу загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів початкової школи.

Математичні прописи є складовою навчально-методичного комплекту «Математика-1», складеного на базі підручника «Математика. 1 клас» (автори С.О. Скворцова, О.В. Онопрієнко). Розроблена система завдань спрямована на формування початкових графічних навичок першокласників, розвиток їхньої просторової орієнтації, уваги та саморегулювання.

Посібник містить підготовчі вправи, зразки написання цифр, візерунки. Пропоновані матеріали подані з урахуванням вікових особливостей учнів і можуть бути використані для фронтальної та самостійної роботи на кожному уроці математики.

 
 

Матеріали надані з метою ознайомлення. Публікація на інших ресурсах заборонена.

 
 
 
 
 
 
 

Обговорення матеріалів сторінки

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Слова для пошуку: методика викладання математики у початковій школі, скворцова, світлана олексіївна, светлана алексеевна, методика математики, математика 1 клас, початкова школа, Математичні прописи. 1 клас Математичні прописи. 1 клас / С.О. Скворцова, О.В. Онопрієнко. — x.: Вид-во «Ранок», 2012. — 48 с.
isbn 978-617-09-0100-2
.