Skvor.info
 
 
 

«Розробки уроків. 1 клас»

 
 
 
 

Вихідні дані: Розробки уроків. 1 клас / С.О. Скворцова, О.В. Онопрієнко. — X.: Вид-во «Ранок», 2012. — 115 с.

 
 
 

Видання відповідає чинній програмі з математики для 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів і є складовою навчально-методичного комплекту «Математика-1» (автори С.О. Скворцова, О.В. Онопрієнко).

Видання містить детальні розробки уроків математики, у яких реалізований особистісно зорієнтований, діяльнісний і компетентнісний підходи до навчання першокласників, презентовано методику формування нових знань і способів діяльності, окреслено доцільні форми організації виконання завдань.

Призначено для вчителів початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів, методистів, студентів педагогічних факультетів вищих навчальних закладів

Пропонована демоверсія розробок уроків математики є фрагментом безкоштовного посібника для вчителя, що включає перші 48 уроків, який поставляється разом із замовленням навчальних зошитів на клас.

Видання повної версії книги, яка включатиме детальні проекти всіх 134 уроків, заплановано на жовтень 2012 року. Вартість книги 27.50 грн. (Див. каталог на сайті видавництва "Ранок"). Завмовлення посібників у видаництві "Ранок" за тел. 0675770611.


Завантажити у PDF: уроки 1-32, 33-48, 49-71.

 
 

Матеріали надані з метою ознайомлення. Публікація на інших ресурсах заборонена.

 
 
 
 
 
 
 

Обговорення матеріалів сторінки

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Слова для пошуку: методика викладання математики у початковій школі, скворцова, світлана олексіївна, светлана алексеевна, методика математики, математика 1 клас, початкова школа, Розробки уроків. 1 клас Розробки уроків. 1 клас / С.О. Скворцова, О.В. Онопрієнко. — x.: Вид-во «Ранок», 2012. — 115 с..