Skvor.info
 
 
 

Результати Всеукраїнського конкурсу підручників
для учнів 1-4 класів

 
 
 
 
 
Математика. 1 клас
 

Підручник «Математика. 1 клас» (автори С.О. Скворцова, О.В. Онопрієнко) став переможцем Всеукраїнського конкурсу рукописів підручників для учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Привітання від видавництва «Ранок»

 
 
 
 
 
 

Наказ про надання грифа навчальній літературі

 
 
 
 

Наказ МОНМС №118 від 07.02.12 року

 

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

 

№118 від 07 лютого 2012 року

Про надання грифа навчальній літературі

Згідно з рішенням колегії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 23.12.2011 (протокол №5/8-19) "Про виконання державного замовлення на видання навчальної літератури в 2011 році, про підсумки Всеукраїнського конкурсу рукописів підручників для учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів та затвердження Переліку навчальної літератури, що може видаватися за державним замовленням 2012 року", наказую:

  1. Надати гриф "Рекомендовано Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України" підручникам-переможцям Всеукраїнського конкурсу рукописів підручників для учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів згідно з додатком.
  2. Наказ розмістити на офіційних веб-сайтах Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України (www.mon.gov.ua) та Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (www.iitzo.gov.ua).
  3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Жебровського Б. М.
 

Міністр                 Д.В. Табачник

 

Рішенням колегії Міністерства
Перелік підручників переможців Всеукраїнського конкурсу